Çameli Belediye Başkanı Cengiz ARSLAN , Yol Kumlama ,park bahçe ve temizlik işlerinde çalışan işçilerine daha rahat çalışabilmeleri ve sert kış koşullarından etkilenmemeleri için kışlık elbise, yelek ve ayakkabı dağıttı.

Çameli Belediye Başkanı Cengiz ARSLAN park bahçe ve temizlik işlerinde çalışan işçilerine daha rahat çalışabilmeleri ve sert kış koşullarından etkilenmemeleri için kışlık elbise, yelek ve bere dağıttı.
Çalışanlara kısa bir konuşma yapan Başkan ARSLAN ; temizlik işçilerinin zor ve zahmetli olduğu kadar, kutsal bir meslekte alın teriyle ekmek parası kazandıklarını belirterek, "Sizler günde yüzlerce kişinin kullandığı kaldırımları ve yüzlerce aracın geçtiği yolları da temizliyorsunuz. Hemşerilerimizin çocuklarıyla gittiği parklarda gece gündüz demeden temizlik çalışmaları yapıyorsunuz. Bizler sizleri takdir ettiğimiz kadar, ilçe halkı da emeklerinizi takdir ediyor. Amacımız ilçe halkına en iyi hizmeti sunmaktır" dedi.

Daha sonra özel olarak imal ettirilen ve işçileri soğuktan koruyacak kıyafetler temizlik işçilerine dağıtıldı.

BAŞKANA TEŞEKKÜR ETTİLER

Kıyafetlerini alan personel, kurumda kışlık elbise aldıklarını belirterek, üniformalı elbise altında daha güvende çalışacaklarını ve bu güvenin sağlamasına vesile olan Başkanlarına teşekkür ederek, aldıkları elbiseleri ile görev yerlerinin yolunu tutular.